Infolinia: 58 728 25 73
sklep@clickgame.pl

Clickgame.pl

Zobacz nas na allegro clickgame


Regulamin

Nie prowadzimy bezpośredniej sprzedaży poprzez naszą stronę WWW lub sklep internetowy. Nasza oferta dostępne jest w serwisie Allegro, w związku z tym regulamin oraz reguacje prawne narzuca serwis pośredniczący w transakcjach. Podobnie wygląda to podczas transakcji realizowanych przez system Transferuj.pl lub PayPal.

Najważniejsze informacje na temat naszej sprzedaży w serwisie Allegro dostępne są na stronie O mnie.

Regulamin wymian oraz sprzedaż poprzez stronę Clickgame.pl:

1. Serwis internetowy www.ClickGame.pl prowadzony jest przez firmę:
B&K Bartłomiej Szatkowski
zarejestrowaną pod adresem: ul. Rszewska 57
95-050 Konstantynów Łódzki
numer tel.: 58 728 25 73
sklep@clickgame.pl
NIP: 731-190-10-16
REGON: 361140419

2. Klient posiada możliwość złożenia zapytania o sprzedaż lub wymianę swoich przedmiotów poprzez formularz umieszczony na głównej stronie www.
3. Wypełnienie formularza na stronie jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych na temat tego zgłoszenia oraz akceptację poniższego regulaminu.
4. Zapytania można składać 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Niniejszy zapis nie dotyczy Zamówień składanych drogą telefoniczną.
5. Zobowiązujemy się do odpowiedzi w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych od momentu przesłania zgłoszenia.
6. W odpowiedzi na e-mail informujący o akceptacji zgłoszenia, klient podaje takie dane jak: numer konta, imię i nazwisko, sposób dostarczenia przedmiotu.
7. Niezbędnym elementem wymaganym do zakończenia transakcji jest poprawnie wypełniona umowa kupna-sprzedaży. Wzór umowy dostarczany jest wraz z wiadomością e-mail dotyczącą akceptacji zgłoszenia. Umowę można uzupełnić i wydrukować w całości, lub wypisać ręcznie.
8. Kupujący (ClickGame) zobowiązuje się do wypłaty należności za skupiony przedmiot maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki, starając sie jednocześnie przyśpieszyć ten termin do jednego dnia roboczego. Terminy wymian wyglądaj analogicznie do przelewów.
9. W przypadku gdy przesłany przedmiot nie przejdzie testów, okaże się uszkodzony, Kupujący poinformuje o tym Sprzedającego w odpowiedniej wiadomości e-mail. Sprzedający będzie miał prawo podjąć decyzję czy przedmiot ma zostać zwrócony do nadawcy (koszty ponosi Sprzedający), przekazać przedmiot do naszego serwisu który będzie w stanie naprawić przedmiot, skierować przedmiot do utylizacji.
10. W przypadku wymian, różnica powstała w wyniku wymiany zostanie zwrócna klientowi na podany numer konta, dopłaty ze strony Sprzedającego można dokonać poprzez:
- zwykły przelew bankowy
- poprzez udostępniony link do płatności serwisu Transferuj.pl
- poprzez serwis PayPal
11. Dostawa przedmiotów wymian odbywa się poprzez ustaloną już wcześniej formę. Domyślnie jest to przesyłka polecona priorytetowa, koszt wysyłki: 7zł.
12. Firma B&K Bartłomiej Szatkowski, działająca pod marką ClickGame, zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie, zmiany będą obowiązywać od momentu ogłoszenia ich na stronie głównej.
13. Regulamin obowiązuje od dnia 06.08.2015 roku.