Infolinia: 58 728 25 73
sklep@clickgame.pl

Clickgame.pl

Zobacz nas na allegro clickgame


Bezpieczeństwo

Staramy się zapewnić naszym klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dbamy o terminowość wysyłki, jakoś produktów i pakowania jak również o obsługe i pomoc techniczną. Dokładamy wszelkich starań transakcje w ramach naszej działalności były dla Państwa jak najbardziej wygodne i szybkie ale jednocześnie bezpieczne. Dlatego też wdrożyliśmy szereg najwyższych zabezpieczeń na każdym poziomie naszej działalności.

- Nasza oferta dostępna jest na największy portalu aukcyjnym w Polsce, Allegro.pl który zapewnia: możliwość dokonania zakupów na urządzeniach mobilnych, tania wysyłka Allegro InPost oraz darmowy zwrot, Program Ochrony Kupujących, możliwość dokonania zakupu na raty, możliwość zakupów wielu przedmiotów poprzez koszyk.

- Transakcje dokonywane bezpośrednio poprzez naszą stronę i aplikację do wymian są szyfrowane protokołem SSL, a same są płatności są w pełni bezpieczne dzięki obsłudze poprzez system Transferuj.pl

- Nasza baza danych jest zgłoszona w GIODO, co wiązało się z opracowaniem Polityki prywatności

- Każdy towar jest starannie zapakowany w kartonowe pudełko oraz zawinięte w folię bąbelkową.

- Zgodnie z przysługującym prawem konsumenta, każdy klient nie prowadzący działalności gospodarczej posiada możliwość odstąpienia od umowy zakupu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

- Każda wysyłana przez nas paczka posiada tracking, dzięki czemu można na bieżąco śledzić jej losy.